برنامه‌نویسی و طراحی نرم‌افزار

نرم افزارهای اداری یک ابزار مهم برای مدیریت کسب و کارها به حساب می‌آیند. با استفاده از نرم افزارهای اداری می‌توان در هزینه‌ها و زمان صرفه جویی کرد. نرم افزارهای اداری در نیروی کار هم صرفه جویی می‌کنند که این موضوع می‌تواند بخش زیادی از هزینه‌های یک کسب و کار را کاهش دهد.

از طرف دیگر طراحی نرم افزارهای اداری خاص می‌تواند ارتباط با مشتری را راحت‌تر و سریع‌تر کند.  از نرم افزارهای اداری می‌توان برای ارتباط راحت‌تر و سریع‌تر با بخش‌های مختلف یک سازمان هم استفاده کرد. تمام ویژگی‌های نرم افزار اداری باعث افزایش فروش کسب و کارهای خواهند شد.

خدمات برنامه‌نویسی و طراحی نرم‌افزارهای پلن هاب

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM

برای هر کسب و کاری استفاده از CRM یک کار روزانه به حساب می‌آید. نرم افزارهای CRM باعث می‌شوند که بتوان به راحتی با بخش‌های مختلف یک سازمان در ارتباط بود. حتی می‌توان با مشتری‌ها هم بهتر ارتباط برقرار کرد.  هر چقدر که یک سازمان بزرگ‌تر شود به نرم افزارهای اداری نیاز بیشتری پیدا می‌کند. نرم افزارهای CRM می‌توانند اطلاعات مشتری‌ها، کارمندان یک سازمان و هرگونه اطلاعات دیگری را دسته بندی کنند. به همین دلیل استفاده از این نرم افزارها یکی از نیازهای اصلی هر کسب و کاری به حساب می‌آید.

سیستم تحلیل اطلاعات و گزارش گیری

سیستم‌های گزارش‌گیری و تحلیل اطلاعات یکی از مهم‌ترین نرم افزارها برای مدیریت هر کسب و کاری به حساب می‌آیند. هر کسب و کاری برای توسعه فعالیت‌های خود نیاز به سیستم های گزارش‌گیری از قسمت‌های مختلف سازمان و سیستم‌های تحلیل اطلاعات دارد. سیستم‌های تحلیل اطلاعات، اطلاعاتی که توسط سیستم گزارش‌گیری جمع‌آوری شده را می‌توانند به صورت نمودارها و اطلاعات تصویری به مدیران نشان دهند. به واسطه چنین اطلاعاتی می‌توان برای آینده کسب و کارها برنامه ریزی کرد.

نرم افزارهای بایگانی

نرم افزارهای بایگانی گروهی دیگر از نرم افزارهای مورد نیاز کسب و کار‌ها به حساب می آیند. هر گونه فایل و اطلاعاتی را می‌توانید به وسیله این نرم افزارها دسته بندی و مدیریت کرد. به واسطه این نرم افزارها خیلی راحتی می‌توان به هر فایل و اطلاعاتی که نیاز بود، دسترسی پیدا کرد. نرم افزارهای بایگانی می‌توانند اطلاعات مختلفی از کارمندان و شرایط کسب و کار را در اختیار مدیران قرار دهند. این گونه نرم افزارها برای ذخیره حجم زیادی از اطلاعات یک شرکت کاربرد دارند. همچنین با استفاده از این نرم افزارها در مصرف کاغذ هم صرفه جویی خواهید کرد.

سیستم نوبت‌دهی و سیستم رزواسیون

سیستم‌های نوبت دهی و سیستم‌های رزرواسیون از جمله سیستم‌های کاربردی برای بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین به حساب می‌آیند. با راه اندازی سیستم نوبت دهی می‌توانید مشتری‌های خود را مدیریت کنید و زمان مناسبی به درخواست مشتری‌های خود اختصاص بدهید. چنین سیستم‌هایی مدیریت مشتری‌ها را راحت‌تر خواهند کرد. از طرف دیگر سیستم‌های رزرواسیون هم برای کسب‌وکارهای آنلاین از جمله هتل‌ها و حتی بلیت‌های مسافرتی مناسب خواهند بود. سیستم‌هایی که به مشتری این اجازه را می‌دهند که با کسب اطلاعات مناسب نسبت به رزرو بلیت و اتفاق اقدام کنند.

سیستم تیکتینگ و پشتیبانی

کسب و کارهایی که با حجم زیادی از مشتری و مخاطب در ارتباط هستند، نیاز به سیستم‌هایی برای پشتیبانی دارند. سیستم‌های تیکتینگ و پشتیبانی باعث می‌شوند که کسب و کارها با نظم و دقت بیشتری به سوالات و درخواست مشتری‌های خود پاسخ دهند. چنین سیستم‌هایی باعث افزایش اعتماد مشتری به آن کسب و کار و بالاتر رفتن کیفیت ارائه خدمات به مشتری می‌شوند.

پیام رسان

پیام‌رسان‌ها از جمله نرم افزارهای بسیار محبوبی هستند که کاربران زیادی را به خود اختصاص داده‌اند. هر کسب و کاری هم می‌تواند یک پیام رسان خاص خود برای ارتباط برقرار کردن با کارمندان و یا مشتری‌هایش داشته باشد.  با نرم افزارهای پیام رسان بسیار راحت و خیلی سریع می‌توانید با مشتری‌ها و کارمندان یک سازمان در ارتباط بود.

حذف فرآیندهای پیچیده کاغذی

حفظ امنیت و تعیین سطح دسترسی

امکان پیگیری و ثبت در خارج محیط کار

ارتقاء سطح بهره‌وری و کارآیی افراد

مراحل سفارش طراحی اپلیکیشن
ارائه پروپوزال توسط کارفرما
ارائه پروپوزال توسط کارفرما

در ابتدای پروژه کارفرمای محترم بایستی یک فایل پروپزال از ویژگی هایی نرم افزار مورد نیاز خود را برای ارائه به پلن هاب آماده کند. ویژگی هایی نرم افزار می تواند شامل حالت تعاملی، ویژگی های ظاهری، ویژگی های عملکردی، ویژگی های مختلف و … باشد.

جلسات فنی و تخصصی
جلسات فنی و تخصصی

پس از دریافت فایل پروپوزال توسط پلن هاب، جلسات فنی و تخصصی با کارفرما برگزار می شود و همه ویژگی های مطرح شد در پروپوزال بصورت کامل بررسی می شود. پس از اولین جلسه از طرف شرکت پلن هاب مدت زمان و هزینه مورد نیاز برای طراحی نرم افزار مد نظر به کارفرما اعلام می گردد و در صورت توافق قرارداد طراحی نرم افزار منعقد می گردد.

طراحی نمونه اولیه یا prototype
طراحی نمونه اولیه یا prototype

نمونه اولیه یا prototype یکی از مهم ترین بخش های کار محسوب می شود چرا که همه ویژگی های ظاهری و تعاملی نرم افزار در آن دخیل است. در این مرحله کارفرما می تواند نظرات و پیشنهادات خود درباره ظاهر و عملکرد نرم افزار را ارائه نماید.

بررسی زیرساخت های مورد نیاز
بررسی زیرساخت های مورد نیاز

پس از تکمیل نمونه اولیه و آزمایش نرم افزار، زیرساخت های مورد نیاز برای طراحی کامل نرم افزار بررسی می شود و تکنولوژی های مورد نیاز برای ساخت نرم افزار انتخاب می شود مانند ساخت پنل ادمین و  …

تعیین نهایی هزینه و زمان طراحی نرم افزار
تعیین نهایی هزینه و زمان طراحی نرم افزار

شرکت پلن هاب پس از تعیین تکنولوژی و زیر ساخت مورد نیاز، پروپوزال خود شامل هزینه، زمان و تکنولوژی مورد نیاز را به کارفرما ارائه می کند و در صورت توافق طرفین، پروسه طراحی نرم افزار آغاز می شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم زیر را تکمیل کنید. ما با شما تماس می‌گیریم.

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    مرکز تماس آنلاین پلن هاب
    سلام! شما می‎‌توانید در واتساپ با ما در ارتباط باشید.
    پس از ارسال پیام، منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید.