طراحی سایت

چرا به سایت نیاز دارید؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و رشد همه گیر استفاده از کامپیوتر و گوشیهای هوشمند در سالهای اخیر، بسیاری از کسب و کارها برای جذب مخاطب بیشتر و متعاقباً افزایش فروش و درآمد به دنیای دیجیتال وارد شده اند و با مراجعه به شرکت های طراحی سایت به دنبای راه اندازی یک سایت متناسب با کسب و کار خود هستند تا از ظرفیت های دنیای مجازی بهره مند شوند.

با بررسی نرخ رشد استفاده از اینترنت در میان اقشار مختلف جامعه می توان انتظار داشت که بزودی کسب و کارهایی که فقط در دنیای حقیقی فعالیت می کنند توانایی رقابت با رقبایی که در فضای اینترنتی حضور دارند را از دست بدهند و ناچار شوند با ورود به دنیای دیجیتال، هر چند دیرتر از بقیه رقبا، سهم خود از بازار را حفظ کنند.

اولین قدم برای حضور در دنیای آنلاین و توسعه کسب و کار، داشتن یک وب سایت متناسب با کسب و کار شما است که از طریق آن بتوانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه کنید.

انواع وب سایت ها

طراحی سایت شرکتی

با توجه به فعالیت کسب‌وکارتان، می‌توانید سایتی برای معرفی محصولات و سرویس‌های راه اندازی کنید. سایت‌های شرکتی اولین مرجع مشتری برای کسب اطلاعات درباره محصول یا خدماتی خاص است. با قرار دادن اطلاعات لازم درباره محصولات و خدمات خود، اطلاعات مشتری را به راحت‌ترین روش بیشتر می‌کنید و باعث می‌شوید که مشتری راحت‌تر شما را پیدا کند و از خدمات و سرویس‌هایتان استفاده کند.

طراحی سایت فروشگاهی

در سریع‌ترین زمان یکی از حرفه‌ای ترین پلتفرم‌های فروشگاه اینترنتی را در با ظاهری جذاب در اختیار داشته باشید. فروشگاه‌ اینترنتی می‌تواند عامل مهمی در توسعه هر کسب‌وکاری باشد و تاثیر زیادی در افزایش فروش محصولات می‌گذارد. با هزینه‌ای کم می‌توانید کسب‌وکار خود را در سریع‌ترین زمان ممکن رونق ببخشید.

طراحی سایت خبری

سایت‌های خبری همیشه مخاطب زیادی را به خود جلب می‌کنند. سایت‌های خبری باید ظاهری جذاب و منحصر به فرد داشته باشند تا بتوان روی آن‌ها انواع مطالب را منتشر کرد. یک سایت خبری باید امکانات زیادی داشته باشد و روی موبایل هم بسیار خوب نشان داده شود.

طراحی سایت شخصی

برای حضور در دنیای آنلاین می‌توانید یک سایت شخصی راه اندازی کنید. سایت شخصی شما می‌تواند مکانی مناسب برای بیان دیدگاهایتان باشد. در سایت‌های شخصی می‌توانید خودتان را بیشتر معرفی کنید و با مخاطب خود بیش از گذشته در ارتباط باشید. با یک سایت شخصی می‌توانید همیشه در دسترس مخاطب باشید و اطلاعات لازم را به او منتقل کنید.

طراحی سایت رزرو آنلاین

سایت‌های رزرو آنلاین برای هتل‌ها و فروش بلیط مناسب خواهند بود. سایت رزرو آنلاین باید اطلاعات جامعی از آن چیزی که مشتری رزرو کرده را ارائه کند. مثلا اطلاعات دقیق از اتاق‌های هتل به همراه تصویر و یا نمایش اطلاعات مربوط به بلیط‌های مسافرتی مانند زمان و روز حرکت باید به مشتری داده شود.

طراحی سایت پورتفولیو

سایت‌های پورتفولیو بهترین راه نمایش فعالیت‌های شخصی یا سازمانی است. سایت‌های پرتفولیو به عنوان ویترینی برای نمایش فعالیت‌ها و محصولاتی که قرار است به مشتری رائه دهید به حساب می‌آیند. با یک سایت پورتفولیو می‌توانید اطلاعات دقیقی از خودتان، کسب‌وکارتان و فعالیت هایی که انجام می‌دهید به مخاطب ارائه کنید.

استاندارد بودن کد نویسی

واکنشگرا بودن در همه پلتفرم ها

سرعت بارگذاری وب سایت

امکانات متناسب با نوع وب سایت

مراحل سفارش طراحی وبسایت
انتخاب نوع و اجزای سایت از طریق محاسبه گر و درخواست دریافت پیش فاکتور
انتخاب نوع و اجزای سایت از طریق محاسبه گر و درخواست دریافت پیش فاکتور

برای مشاهده ابزار محاسبه گر اینجا کلیک کنید

تماس از سوی کارشناسان پلن هاب برای دریافت جزییات مرتبط با سفارش شما
تماس از سوی کارشناسان پلن هاب برای دریافت جزییات مرتبط با سفارش شما
هماهنگی برای شرکت در یک جلسه حضوری برای دریافت سلایق و عقد قرارداد
هماهنگی برای شرکت در یک جلسه حضوری برای دریافت سلایق و عقد قرارداد
هماهنگی برای تنظیم جلسه آموزش استفاده از وب سایت پس از آماده سازی
هماهنگی برای تنظیم جلسه آموزش استفاده از وب سایت پس از آماده سازی

نمونه وب سایت های طراحی شده

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مرکز تماس آنلاین پلن هاب
سلام! شما می‎‌توانید در واتساپ با ما در ارتباط باشید.
پس از ارسال پیام، منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید.