طراحی اپلیکیشن موبایل

عرضه اپلیکیشن برای گوشی‌های هوشمند به شکل شگفت‌انگیزی روی توسعه کسب و کار تاثیر مثبت می‌گذارد. از آنجایی که مشتری زمان زیادی را با گوشی سپری می‌کند، توسعه یک اپلیکیشن باعث می‌شود که او در سریع‌ترین زمان ممکن به خدمات آن کسب و کار دسترسی داشته باشد.

توسعه اپلیکیشن برای فروشگاه‌های آنلاین، توسعه اپلیکیشن‌های اداری و مدیریتی می‌تواند در شکل ارتباط برقرار کردن با مشتری تاثیر زیادی داشته باشد.

خدمات طراحی اپلیکیشن پلن هاب

اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاه آنلاین باعث می‌شود که مشتری در سریع‌ترین زمان ممکن به محصولات مختلف دسترسی داشته باشد. با اپلیکیشن موبایل می‌توانید مشتری را از پیشنهادهای شگفت انگیز مطلع کنید و تخفیف‌های جدید را به همه اطلاع دهید. همچنین اپلیکیشن فروشگاهی باعث می‌شود که مشتری راحت‌تر در فروشگاه آنلاین جست‌وجو کند  و کالاها را مورد بررسی قرار دهد. در اپلیکیشن موبایل می‌توانید ویژگی‌هایی قرار دهید که در نسخه وب وجود ندارد.

سیستم نوبت دهی برای موبایل

استفاده از گوشی هوشمند باعث شده که بتوان هر سرویسی که تحت وب کار می‌کرد را در قالب یک اپلیکیشن روی گوشی هم در اختیار داشت. یکی از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌های موبایلی می‌تواند اپلیکیشن نوبت دهی باشد. کاربران با یک رابط کاربری ساده و هیجان انگیز خیلی سریع می‌توانند نوبت دریافت کنند. همچنین در قالب اپلیکیشن می‌توان اطلاعات بیشتری هم به مخاطب و مشتری منتقل کنید.

سیستم اعلان‌ها

طراحی سیستم اعلان هم یک روش جذاب برای باخبر کردن مشتری و مخاطب هر کسب و کاری است. با سیستم اعلان‌ها می‌توانید جدیدترین خبرها و پیشنهادهای خود را به مشتری‌ها اعلام کنید. یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های آگاه سازی مخاطب نسبت به اتفاقات مختلف.

سیستم ثبت سفارش و پیگری سفارش

برخی از کسب و کار نیاز به طراحی سیستمی برای ثبت سفارش و پیگیری آن دارند. به شکل خاص کسب و کارهای بزرگ با این نیاز مواجه می‌شوند. کسب و کارهایی که باید حجم زیادی از کالا را جا به جا کنند و نیاز دارند که بدانند کالاها در چه مرحله‌ای از ارسال قرار دارند. این سیستم برای فروشگاه‌های اینترنتی بسیار مناسب خواهد بود.

سیستم حضور و غیاب

از خوبی گوشی‌‌های هوشمند این است که می‌توان هر سرویسی را به همراه داشت. یکی از این سرویس‌ها می‌تواند سیستم حضور و غیاب باشد. به راحتی با اپلیکیشنی خاص می‌توانید ساعات رفت و آمد کارمندان را زیر نظر داشته باشید یا حتی ساعت ورود و خروج را ثبت کنید. با چند حرکت بسیار ساده هم می‌توان مرخصی ثبت کرد. سیستم‌های حضور و غیاب برای هر سازمانی لازم است. سیستم‌هایی که باعث می‌شوند مدیریت رفت و آمد کارمندان راحت‌تر باشد.

تعامل بهتر و دوطرفه با کاربران

در دسترس بودن در هر زمان و هر مکان

راحتی استفاده برای کاربر

امکان پرداخت آنلاین و فروش محصولات

کاربری آسان و متمرکز برای مشتریان

ارسال اعلان‌ها و پیام‌ها برای مخاطب

طراحی اپلیکیشن
ارائه پروپوزال توسط کارفرما
ارائه پروپوزال توسط کارفرما

در ابتدای پروژه کارفرمای محترم بایستی یک فایل پروپزال از ویژگی هایی اپلیکیشن مورد نیاز خود را برای ارائه به پلن هاب آماده کند. ویژگی هایی نرم افزار می تواند شامل حالت تعاملی، ویژگی های ظاهری، ویژگی های عملکردی، ویژگی های مختلف و … باشد.

جلسات فنی و تخصصی
جلسات فنی و تخصصی

پس از دریافت فایل پروپوزال توسط پلن هاب، جلسات فنی و تخصصی با کارفرما برگزار می شود و همه ویژگی های مطرح شد در پروپوزال بصورت کامل بررسی می شود. پس از اولین جلسه از طرف شرکت پلن هاب مدت زمان و هزینه مورد نیاز برای طراحی اپلیکیشن مد نظر به کارفرما اعلام می گردد و در صورت توافق قرارداد طراحی اپلیکیشن منعقد می گردد.

طراحی نمونه اولیه یا prototype
طراحی نمونه اولیه یا prototype

نمونه اولیه یا prototype یکی از مهم ترین بخش های کار محسوب می شود چرا که همه ویژگی های ظاهری و تعاملی اپلیکیشن در آن دخیل است. در این مرحله کارفرما می تواند نظرات و پیشنهادات خود درباره ظاهر و عملکرد اپلیکیشن را ارائه نماید.

بررسی زیرساخت های مورد نیاز
بررسی زیرساخت های مورد نیاز

پس از تکمیل نمونه اولیه و آزمایش اپلیکیشن، زیرساخت های مورد نیاز برای طراحی کامل اپلیکیشن بررسی می شود و تکنولوژی های مورد نیاز برای ساخت اپلیکیشن انتخاب می شود مانند ساخت پنل ادمین و  …

تعیین نهایی هزینه و زمان طراحی نرم افزار
تعیین نهایی هزینه و زمان طراحی نرم افزار

شرکت پلن هاب پس از تعیین تکنولوژی و زیر ساخت مورد نیاز، پروپوزال خود شامل هزینه، زمان و تکنولوژی مورد نیاز را به کارفرما ارائه می کند و در صورت توافق طرفین، پروسه طراحی اپلیکیشن آغاز می شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم زیر را تکمیل کنید. ما با شما تماس می‌گیریم.

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    مرکز تماس آنلاین پلن هاب
    سلام! شما می‎‌توانید در واتساپ با ما در ارتباط باشید.
    پس از ارسال پیام، منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید.