دیجیتال مارکتینگ

اهمیت دیجیتال مارکتینگ در چیست؟

دیجیتال مارکتینگ مهم‌ترین ابزار برای گسترش کسب و کارهای آنلاین است. با استفاده از روش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ می‌توان در فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی کسب‌وکارها را به بهترین نحو معرفی کرد و مخاطب و مشتری جدیدی به‌دست آورد.

با روش‌هایی مانند طراحی لندینگ پیج، پوش نوتیفیکیشن‌، گیمیفیکیشن‌، تبلیغات گوگل، تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی و رپرتاژ آگهی محصولات و خدمات شما به مخاطب شناسانده می‌شوند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ پلن هاب

بازاریابی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی

با فعالیت هدف‌مند و صحیح در شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌توانید مشتری‌های بیشتری به واسطه شبکه‌های اجتماعی پیدا کنید. همچنین مدیریت درست شبکه‌های اجتماعی نیاز به شناخت مناسب از بازار دارد. مدیریت صحیح شبکه‌های اجتماعی باعث کسب اعتبار بیشتر و به فروش بیشتر می‌شود.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

با توجه به اهمیت دیجیتال مارکتینگ، نیاز به یک استراتژی و نقشه راه هدف‌مند هم ضروری به نظر می‌رسد. برای تهیه یک استراتژی مناسب و کاربردی، باید اهداف و ابزار به خوبی مشخص شوند.

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی یکی از تأثیرگذارترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی به‌حساب می‌آید که می‌تواند کسب‌وکار‌های مختلف را به مخاطب‌های بیشتری معرفی کند.

بازاریابی تبلیغاتی اینترنتی

با روش‌هایی مانند اعلان‌های موبایلی، گیمیفیکیشن‌ها، تبلیغات گوگل، تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی و رپرتاژ آگهی محصولات و خدمات شما به مخاطب شناسانده می‌شوند.

موبایل مارکتینگ

تلفن‌های همراه این‌‌روزها مهمترین ابزار جذب مخاطب به‌شمار می‌آیند، با بررسی دقیق، تحلیل بازار و دسته‌بندی مشتری‌ها می‌توان با بازاریابی پیامکی و تبلیغات در بستر موبایل کسب‌وکار خود را بیشتر به مردم بشناسید و سهم بازار بیشتری به‌دست بیاورید.

اینفلوئنسر مارکتینگ، رپرتاژ آگهی

اگر اشخاص مطرح، وب سایت‌های موفق و تخصصی حوزه شما، از کسب و کار و برند شما صحبت کنند، درنهایت برند شما بیشتر دیده و شناخته خواهد شد.

طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و آنالیز

تبلیغات بی هدف، معمولا نتیجه‌ی خاصی به دنبال ندارد. کمپین تبلیغاتی استراتژی و هدف خاصی را دنبال می‌کند و به صورت برنامه‌ریزی شده محتوای تبلیغاتی را در بسترهای مختلف انتشار می‌دهد.

برای اجرای صحیح کمپین‌های تبلیغاتی باید آن‌ها را زیر نظر داشت تا بتوان تغییرات درستی در جهت رسیدن به اهداف در نظر گرفته شده، ایجاد کرد.

محاسبه هزینه دیجیتال مارکتینگ

هزینه دیجیتال مارکتینگ در بخش‌های گوناگون بسیار متفاوت است. برای محاسبه هزینه‌های دیجیتال مارکتینگ مناسب با نیاز کسب و کارتان می‌توانید با کلیک بر روی این دکمه از ابزار پلن ساز آنلاین استفاده کنید.

screen tagپشتیبانی