ما کی هستیم؟

ما گروهی پرشور و شوق، متعهد و حرفه‌ای هستیم که هدفمان ارائه بهترین تجربه‌ها و سرویس‌ها در حوزه‌هایی مانند دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب سایت است. رویکرد حرفه‌ای و مهارت منحصر به فرد گروه پلن هاب باعث شده که مشتری‌‌ها از نتیجه کار راضی باشند؛ ما فراتر از انتظار مشتری کار می‌کنیم. پلن هاب در سال ۱۳۹۹ شکل گرفت؛ با گروهی که سال‌ها در کنار هم فعالیت کرده بودند و حالا زیر یک پرچم اهداف خود را دنبال خواهند کرد. دنیای آنلاین همیشه در حال تکامل است و ما تصمیم گرفتیم با دنبال کردن جدیدترین ترند‌های تکنولوژی روز راه چاره‌ای برای کسب‌وکارهایی باشیم که می‌خواهند در دنیای آنلاین حضور داشته باشند.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

ما به‌دقت به نیاز شما گوش می‌کنیم و سعی می‌کنیم که بهترین وب سایت، اپلیکیشن یا راه‌کارهای جدید دیجیتال مارکتینگ در حوزه‌های شبکه‌های اجتماعی، محتوا و کمپین‌های تبلیغاتی را به شما معرفی کنیم. تمام وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که ما طراحی می‌کنیم نسبت به نیاز شما شخصی‌سازی می‌شوند. این اقدام باعث می‌شود که مشتری بتواند به مخاطب‌های بیشتری دسترسی پیدا کند.

ما تمام مراحل پروژه شما را زیر نظر خواهیم داشت و با دقت مراحل مختلف را پشت سر می‌گذاریم تا بهترین نتیجه ممکن به‌دست بیاید. عملکرد مشتری محور ما باعث شده که وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های که طراحی می‌کنیم یا راه‌کارهای دیجیتال مارکتینگی که ارائه می‌کنیم، بیشترین تاثیر را در کسب و کارها بگذارد که در نتیجه افزایش فروش را آن کسب و کار را در پی خواهد داشت.

ما چه‌کار می‌کنیم؟

  • برندینگ
  • طراحی وب سایت
  • توسعه سایت
  • طراحی اپلیکیشن
  • دیجیتال مارکتینگ

پلن هاب وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها را متناسب با نیازهای مشخص شده خلق می‌کند تا محصول تولید شده بتواند به توسعه کسب و کار مشتری کمک کند. همچنین ما هیچ وقت فراموش نمی‌کنیم که شما مشتری ما هستید و به همین دلیل تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین تجربه ممکن به‌کار می‌بریم. شما قطعا باز هم مشتری ما خواهید بود.

ما از تمام تجربه خود استفاده می‌کنیم تا سایت‌هایی با طراحی فوق‌العاده خلق کنیم. سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی کاملا ریسپانسیو خلق می‌کنیم که همگی با جدیدترین استانداردهای روز  توسعه داده‌ شده‌اند.

ما در شش قدم به نتیجه می‌رسیم

ما در شش قدم تضمین می‌کنیم که وب سایت، اپلیکیشن و راه کار دیجیتال مارکتینگی که ارائه کرده‌ایم، تاثیر بسیار خوبی روی کسب و کارتان خواهد گذاشت.

تحقیق

قبل از شروع پروژه جدید، درباره آن تحقیق می‌کنیم. ما شرایط کسب و کار شما را بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم به بهترین شکل به نیاز شما پاسخ دهیم و بتوانیم راه کار خوبی برای توسعه کسب‌وکارتان خلق کنیم. ما از زاویه‌های مختلف یک محصول را بررسی می‌کنیم. برای آن استراتژی مشخص می‌کنیم و مخاطب‌های آن محصول را هم در نظر می‌گیریم. در ادامه به برند شما هم نگاه ویژه‌ای داریم تا بتوانیم محصول شگفت‌انگیزی با در نظر گرفتن نام برند شما ایجاد کنیم.

راه‌کارهای جدید

صنایع و کسب‌وکارهای مختلف به ابزار متفاوت با کارایی‌های مختلف نیاز دارند. یکی از فعالیت‌های پلن‌ هاب این است که بتواند یکی از بهترین استراتژی‌های ممکن برای پیشرفت و توسعه کسب‌وکار شما را فراهم کند. هر کسب‌وکاری برای توسعه و پیشرفت به یک نگاه خاص و متفاوت نیاز دارد.

طراحی

ما با تحلیل کسب‌وکار شما، تضمین می‌کنیم که بهترین سایت و روش‌های دیجیتال مارکتینگ را پیش روی شما قرار می‌دهیم. با روش‌هایی که توسط کارشناسان ما به شما معرفی می‌شوند، شاهد افزایش مخاطب‌های خود خواهید بود و در نتیجه فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد. ما متوجه این موضوع هستیم که یک راه کار باید منحصر به فرد و جذاب باشد و باید از کپی‌برداری‌های کورکورانه جلوگیری کرد. تیم خلاق ما در طراحی هر وب سایت با دیدگاهی متفاوت عمل می‌کند و برای هر پروژه از اول روند طراحی را انجام می‌دهد.

محتوا

محتوا هسته اصلی سایت شما خواهد بود. نمی‌توانید سایت را خالی رها کنید. محتوا و شکل‌های مختلف آن را جدی بگیرید. تیم پلن هاب می‌تواند محتوایی مناسب برای سایت و کسب‌وکار شما در حوزه‌های مختلف تولید کند. محتوای مناسب یکی از دلایل اصلی فروش خواهد بود.

توسعه

برای اینکه بتوانیم بهترین تجربه را در طراحی و تجربه کاربری در اختیار مشتری‌ها قرار دهیم، بهترین تیم توسعه را در اختیار داریم. وظیفه تیم توسعه طراحی استراتژی مناسب برای سایت و حتی تولید محتوای آن خواهد بود. تیم توسعه پلن هاب روی همه مراحل طراحی و توسعه نظارت دارد تا روند تولید با بالاترین کیفیت به پایان برسد. ما با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز بهترین کیفیت را ارائه می‌کنیم.

بهینه سازی

سایت سایتی داشته باشید که ظاهر بسیار خوبی دارد، اما هدف آن چندان مشخص نیست و نمی‌تواند مخاطب زیادی را جذب خود کند.  برای اینکه بتوان مخاطب بیشتری جذب کرد، باید در جایگاه مناسبی در موتورهای جست‌وجو قرار بگیرید تا بتوانید مشتری بیشتری داشته باشید. ما سایت شما را برای موتورهای جست‌وجو بهینه می‌کنیم. با این روش حضور شما در دنیای آنلاین کاملا به چشم می‌آید و مخاطب سریع‌تر به شما و کسب‌وکاری که راه اندازی کرده‌اید، دسترسی خواهد داشت.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مرکز تماس آنلاین پلن هاب
سلام! شما می‎‌توانید در واتساپ با ما در ارتباط باشید.
پس از ارسال پیام، منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید.